Nabidka číslo:

66888471

Nabídka práce: Automechanik

Univerzita obrany

Popis práce:

Kontakt: Kuchyňka Petr, tel.: 973 346 509, 973 346 533, e-mail: kuchynka76@seznam.cz
Po - Čt: 7:00 - 15:00 hod., Pá: 7:00 - 12:30 hod..
Požadavky: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny C, nezbytné absolvovat kurzy: získání osvědčení k řízení vozidel OS sk. V-C" v trvání 3 týdnů, mechanik Tatry-810 v trvání 2 týdnů, kurzy zabezpečuje akademie ve Vyškově. Podrobit se psychologickému vyšetření k řízení vozidel "sk. C". Doprava do zaměstnání vlastním dopravním prostředkem. Samostatnost při opravách.
Praxe: v oboru nutná
Náplň práce: Kontrola motorových vozidel po opravě nebo diagnostika závad a testování motorů a příslušenství vozidel. Odpovídá za připravenost svěřené techniky a materiálu k plnění stanovených úkolů a za svoji osobní přípravu pro použití svěřené techniky, prostředků a zařízení. Provádění běžných oprav ženijní, automobilní a silniční technik. Zdokonalovat své odborné znalosti k prováděným opravám techniky a materiálu. Provádět údržbu a ošetřování dílenského zařízení.
Místo výkonu práce: 50.1776342N, 13.1227803E, Radošov, VZ 1534 Vojenský újezd Hradiště.
Nabízíme: finanční ohodnocení odpovídající doloženému vzdělání a praxi, stabilní zázemí, zaměstnanecké benefity, příležitosti k osobnímu rozvoji a dalšímu vzdělávání, plné zaškolení na danou pozici.
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: kuchynka76@seznam.cz.
Dotované stravování, příspěvek na dovolenou, rekreaci, brýle, masáže, vitamíny…

Platové ohodnocení:

Od 21 300 Kč do 27 800 Kč za měsíc.

Škola také hledá:

Univerzita obrany dále hledá zaměstnance na pracovní pozice:

    Základní informace o nabídce:

  • Poslední aktualizace:

    4. 4. 2024 Před 14 dny

  • Kategorie:

    Mechanici a opraváři osobních automobilů

  • Okres:

    Karlovy Vary

Nenašli jste práci, kterou jste hledali?

Bohužel, v kategorii mechanici a opraváři osobních automobilů neevidujeme žádný další inzerát.