Nabidka číslo:

66907207

Popis práce:

1. kontakt e-mailem: vedouci@svp-ostrava.cz
Požadavky: nutné mít ukončené VŠ studium jednooborové psychologie. Praxe vítána.

Náplň práce: poradenství, testování a diagnostika klientů od 3-26 let, práce se zákonnými zástupci, pedagogy, vedení dětských a rodičovských skupin, docházka do škol. Práce prozatím na dobu určitou. Možnost poté i na dobu neurčitou.

Mzda: od 32 820 Kč (dle praxe) + osobní ohodnocení

Zaměstnanecké výhody: čerpání každoročně příspěvku FKSP

Nástup IHNED

Platové ohodnocení:

Od 32 820 Kč za měsíc.

Škola také hledá:

Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky dále hledá zaměstnance na pracovní pozice:

    Základní informace o nabídce:

  • Poslední aktualizace:

    2. 4. 2024 Před 20 dny

  • Kategorie:

    Osobní, rodinní a sociální psychologové

Nenašli jste práci, kterou jste hledali?