Informace o portálu

Logo portálu

Hledáte základní střední nebo vysokou školu v České republice? Pak jste na správné adrese!

Edulist.cz je portál poskytující informace z českého školství. Nabízí kompletní seznam základních, středních, vyšších odborných a vysokých škol v České republice. Nabízí také ucelený přehled aktuálních nabídek práce v oblasti školství. V neposlední řadě zde naleznete užitečné články určené jak pro žáky, studenty a absolventy, tak i učitele.

Možnosti portálu

1

Seznam škol

V databázi evidujeme kompletní seznam všech základních, středních, vyšších odborných i vysokých škol. Pomocí našeho portálu tak můžete pohodlně vyhledávat a filtovat školy na základě mnoha kritérií. V detailu každé školy pak můžete zobrazit i základní informace o škole včetně kontaktů, mapy a nabízených oborů..

2

Seznam oborů

V portálu můžete procházet obory napříč vzdělávacími stupni. Můžete se tak dozvědět základní charakteristiku vzdělávacích oborů a studijních programů vysokých škol. U každého oboru se také dozvíte, která škola v republice jej nbabízí.

3

Nabídky práce ve školství

Chtěli byste pracovat jako učitel, vychovatel, provozní pracovník či na jiné pozici v obolasti školství? V kategorii nabídky práce nalzenete nabídky, které mají školy školská zařízení podané na Úřadu práce. Můžete tak pohodlně procházet, vyhledávat a filtrovat nabídky práce, které vás zajímají...

4

Články, aktuality a videa

V neposlední řadě u nás naleznete užitečné články a videa, které jsou určené jak pro žáky, studenty a absolventy, tak i učitele.

Mobilní design

Pohodlně na počítači i na mobilu

Ať už portál využíváte na počítači, tabletu či mobilu, díky responzivnímu designu se portál přizpůsobí velikosti vaší obrazovky a bude vždy plně funkční. Pokud jste tedy například na cestách, můžete se na nás spolehnout a využívat našich služeb prostřednictvím vašho mobilního telefonu.

Mobilní aplikace TIP: Pokud chcete využívat našich služeb častěji, doporučujeme přidat naší ikonu na plochu vašeho telefonu. Ta vám v budoucnu usnadní přístup na náš portál. Ikonu přidáte pomocí možnosti „Přidat na plochu“ ve vašem mobilním prohlížeči.