Nabídka pro školy

Portál

Jste základní, střední, vyšší odborná nebo vysoká škola a rádi byste v našem portálu vynikli nad ostatními? Máte možnost!

Edulist.cz poskytuje ucelený seznam škol v celé České republice. Základní zápis, který záskává automaticky každá škola, představuje základní charakteristiky školy, akreditovaných studijních oborů a uvedení kontaktních údajů. Jestliže se škola chce od ostatních odlišit, nabízíme možnost propagace formou prémiového zápisu.

Výhody prémiového zápisu:

1

Přednostní výpis v kategoriích

Vaše škola již nebude zapadlá v davu konkurenčních škol. Předskočíte všechny základní zápisy a ve výpisu jednotlivých kategoriích se tak dostanete na první příčky...

2

Logo školy

Oproti ostatním školám se výrazně odlišíte logem! Logo vaší školy se bude zobrazovat nejenom v jednotlivých výpisech (kategorie, vyhledávání, atd.), ale také na detailní stránce...

3

Vlastní popis

Prémiovým zápisem získáte možnost přidat valstní popis školy a vámi nabízených studijních oborů. Můžete tak návštěvníky portálu přesvědčit, že právě vaše škola je ta pravá.

4

Fotogalerie, prezentační video

Do vaší prezentační stránky budete mít možnost umístit fotografie vaší školy či učeben, popř. fotografie ze školních akcí. Je možné publikovat i prezentační video či virtuální prohlídka školy.

Co vám prémiový zápis přinese?

  • Zvýšení image školy.
  • Možnost oslovít cílovou skupinu.
  • Kvalitní zdroj návštěvnosti školního webu.
  • Pomůže získat nové zájemce o studium.

Cena za prémiový zápis:

169 Kč / měsíc Kontaktujte nás

Nejsme plátci DPH. Platba se provádí vždy na 12 měsíců.
U vysokých škol se poplatek hradí za každou fakultu zvlášť.