Nabidka číslo:

66479767

Nabídka práce: Učitel 2. stupně základní školy - předmět ANGLICKÝ JAZYK

Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

Popis práce:

Kontakt: Kheilová Martina Mgr., tel.: 608 867 999, e-mail: spec-skoly@volny.cz
Náplň práce:
Komplexní vzdělávací a výchovná činnost ve všeobecně-vzdělávacích předmětech spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací pedagogické dokumentace, kterou pedagogický pracovník vytváří, a podle níž postupuje při výkonu své přímé pedagogické činnosti nebo spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací individuálních vzdělávacích plánů.
Další požadavky:
Potřebujeme kvalifikovaného učitele především pro předmět Anglický jazyk, který by vzdělával žáky se závažnými poruchami učení ve třídách od 6. do 9. ročníku základní školy. Kromě vysokoškolského vzdělání v oboru učitelství je žádoucí i vzdělání v oboru speciální pedagogiky.
Nabízíme: čerpání FKSP, stravovací šeky, 8 týdnů dovolená, vlídný a pomáhající kolektiv, osobní příplatek, zvláštní příplatek, odměny každý měsíc za práci vykonanou nad rámec povinností

Platové ohodnocení:

Od 30 270 Kč do 40 820 Kč za měsíc.

Škola také hledá:

Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace dále hledá zaměstnance na pracovní pozice:

    Základní informace o nabídce:

  • Poslední aktualizace:

    10. 4. 2024 Před 15 dny

  • Kategorie:

    Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

  • Okres:

    Karlovy Vary

Nenašli jste práci, kterou jste hledali?

Prohlédněte si další nabídky z kategorie učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami: