Nabidka číslo:

66897207

Nabídka práce: Učitel/ka v Základní škole speciální

Základní škola speciální Royal Rangers při Středisku Víteček

Popis práce:

Vhodné i pro osobu zdravotně znevýhodněnou!

Náplň práce:
- výuky dětí se speciálními vzdělávacími potřebami včetně přípravy na vyučování
- vedení příslušné administrativy

Požadujeme:
- ukončené nebo probíhající vzdělání požadované pro učitele v základní škole speciální dle zákona o pedagogických pracovnících
- flexibilitu, empatii, trpělivost
- schopnost pracovat s dětmi se speciálními potřebami

Nabízíme:
- práci v mladém přátelském kolektivu malé vesnické školy
- profesní podporu
- další vzdělání, stabilní a smysluplné zaměstnání

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky (Pondělí - pátek 8-16 hodin).

Platové ohodnocení:

Od 25 000 Kč do 33 000 Kč za měsíc.

Škola také hledá:

Základní škola speciální Royal Rangers při Středisku Víteček dále hledá zaměstnance na pracovní pozici:

    Základní informace o nabídce:

  • Poslední aktualizace:

    22. 1. 2024

  • Kategorie:

    Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

  • Okres:

    Tachov

Nenašli jste práci, kterou jste hledali?

Prohlédněte si další nabídky z kategorie učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami: