Nabidka číslo:

66956253

Nabídka práce: Učitel odborného výcviku oboru Tesař

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Popis práce:

Místo výkonu práce: Chroustovice
Požadujeme: vzdělání v oboru Tesař
Pracovní náplň: výuka odborného výcviku , včetně zakázkové činnosti
Strukturovaný životopis zasílejte na email: jbalek@chroustovice.cz, pro osobní pohovor budete kontaktováni
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 40 dní dovolené, závodní stravování 40 Kč/oběd, příspěvek na rekreaci, rehabilitaci, či penzijní připojištění, pravidelné roční odměňování, 40 dnů dovolené + 12 dnů studijního volna

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Platové ohodnocení:

Od 35 000 Kč do 40 000 Kč za měsíc.

    Základní informace o nabídce:

  • Poslední aktualizace:

    19. 4. 2024 Před 13 dny

  • Kategorie:

    Ostatní učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami

  • Okres:

    Chrudim

Nenašli jste práci, kterou jste hledali?

Prohlédněte si další nabídky z kategorie ostatní učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami: