Nabidka číslo:

67018386

Nabídka práce: SPECIÁLNÍ PEDAGOG FYZIOTERAPEUT

Speciální základní škola Poděbrady, příspěvková organizace

Popis práce:

Požadavky: vysokoškolské vzdělání - speciální pedagogika, somatopedie + minimálně bakalářské studium fyzioterapie, povolení MZČR k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapeut, praxe v oboru minimálně 5 let, empatie a schopnost spolupráce s odbornými lékaři a rodinami klientů, stálé sebevzdělávání v oboru - profesní portfolio s absolvovanými kurzy.

Náplň práce: péče o děti a žáky s těžkým kombinovaným postižením, nastavení krátkodobých i dlouhodobých rehabilitačních plánů s ohledem na ucelenou rehabilitační a terapeutickou péči, její provádění, supervize u zaškolených pedagogů, metodikcé vedení aquaterapie, trampolíninku, TV a ZTV u žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, praxe canisterapeuta výhodou.

Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

Platové ohodnocení:

Od 35 000 Kč za měsíc.

Škola také hledá:

Speciální základní škola Poděbrady, příspěvková organizace dále hledá zaměstnance na pracovní pozici:

    Základní informace o nabídce:

  • Poslední aktualizace:

    12. 1. 2024

  • Kategorie:

    Speciální pedagogové

  • Okres:

    Nymburk

Nenašli jste práci, kterou jste hledali?