Nabidka číslo:

67042415

Nabídka práce: Učitel/ka pro výuku předmětů matematika, elektrotechnika a fyzika

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Popis práce:

Náplň práce
- výuka přírodovědných předmětů
- práce ve školním systému, e-learningu
Očekáváme
-předpoklady pro výkon povolání - pedagogické vzdělání
- samostatnost i týmovou spolupráci, loajalitu, systematičnost, kreativitu
- komunikační a tvůrčí schopnosti
- vysokou míru odpovědnosti
Plat dle praxe.
Nabízíme: různorodou práci, práci v příjemném týmu a prostředí, prostor k seberealizaci a kreativitě
Vhodné pro absolventy a OZZ.
První kontakt e-mailem

Platové ohodnocení:

Od 30 000 Kč za měsíc.

Škola také hledá:

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o. dále hledá zaměstnance na pracovní pozice:

    Základní informace o nabídce:

  • Poslední aktualizace:

    3. 4. 2024

  • Kategorie:

    Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku a lektoři dalšího vzdělávání

  • Okres:

    Pardubice

Nenašli jste práci, kterou jste hledali?

Prohlédněte si další nabídky z kategorie učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku a lektoři dalšího vzdělávání: