Nabidka číslo:

67046503

Nabídka práce: Referent/referentka majetkové správy

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Popis práce:

Náplň práce:
vedení administrativní agendy školy; podílení se na přijímacím řízení žáků; zajišťování a komplexní zpracování inventur za celou organizaci.

Požadujeme:
ekonomické vzdělání; znalost účetnictví příspěvkových organizací; znalost školské legislativy; znalost práce na PC (MS-Office a výhodou je ovládání software Bakalář a spisové služby GINIS)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@gjb-spgs.cz

Platové ohodnocení:

Od 21 710 Kč do 31 820 Kč za měsíc.

    Základní informace o nabídce:

  • Poslední aktualizace:

    16. 4. 2024 Před 15 dny

  • Kategorie:

    Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

  • Okres:

    Přerov

Nenašli jste práci, kterou jste hledali?

Bohužel, v kategorii ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace neevidujeme žádný další inzerát.