Nabidka číslo:

67046820

Nabídka práce: Učitel/učitelka 2.stupně základní školy

Základní škola a Mateřská škola Soběchleby, příspěvková organizace

Popis práce:

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou z důvodu zastupování po dobu pracovní neschopnosti - uvedená doba se může měnit.
Snížený úvazek 0,6364 týdenní pracovní doby, tj. 25,456 hod. týdně, z toho 14 hod. týdně (ve dnech středa, čtvrtek, pátek) činí přímá pedagogická činnost a 11,456 hod. týdně činí práce související s přímou pedagogickou činností.

Náplň práce:
Výuka předmětů dějepis, výchova k občanství, tělesná výchova ve dnech středa, čtvrtek, pátek,

Požadavky:
vzdělání podle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: skola@zssobechleby.cz

Platové ohodnocení:

Od 20 887 Kč do 27 226 Kč za měsíc.

Škola také hledá:

Základní škola a Mateřská škola Soběchleby, příspěvková organizace dále hledá zaměstnance na pracovní pozici:

    Základní informace o nabídce:

  • Poslední aktualizace:

    17. 4. 2024 Před 15 dny

  • Kategorie:

    Učitelé na 2. stupni základních škol

  • Okres:

    Přerov

Nenašli jste práci, kterou jste hledali?