-
Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové, pobočný spolek
Adresa: Vilémovská 192, 407 82 Dolní Poustevna
Pobočný spolek, Okres Děčín
-
Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace
Adresa: Teplická 65, Děčín IX-Bynov, 405 05 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace
Adresa: Jakubské náměstí 113, 407 21 Česká Kamenice
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace
Adresa: Tyršova 710, 407 77 Šluknov
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T. G. Masaryka 1804, příspěvková organizace
Adresa: T. G. Masaryka 1804, 407 47 Varnsdorf
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov
Adresa: Čapkova 814/5, Starý Jiříkov, 407 53 Jiříkov
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70
Adresa: Vítězství 70, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, 407 11 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Velký Šenov, okres Děčín
Adresa: Mírové nám. 440, 407 78 Velký Šenov
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Děčín VI, Školní 1544/5, příspěvková organizace
Adresa: Školní 1544/5, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
-
Základní škola a mateřská škola Jetřichovice - příspěvková organizace
Adresa: č.p. 83, 407 16 Jetřichovice
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace
Adresa: Kosmonautů 177, Děčín XXVII-Březiny, 405 02 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Heřmanov, okres Děčín
Adresa: č.p. 120, 405 02 Heřmanov
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Rybniště, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: č.p. 170, 407 51 Rybniště
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Lipová, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: č.p. 417, 407 81 Lipová
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Dobkovice
Adresa: č.p. 83, 407 03 Dobkovice
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Huntířov, příspěvková organizace
Adresa: č.p. 101, 405 02 Huntířov
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 85/31, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: Vojtěcha Kováře č.ev. 31, Rumburk 2-Horní Jindřichov, 408 01 Rumburk
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: Karlova 1700, 407 47 Varnsdorf
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: Bratislavská 994, 407 47 Varnsdorf
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: č.p. 140, 407 80 Vilémov
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace
Adresa: Opletalova 699, 407 22 Benešov nad Ploučnicí
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Markvartice
Adresa: č.p. 197, 407 42 Markvartice
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Děčín I, Komenského náměstí 622/3, příspěvková organizace
Adresa: Komenského nám. 622/3, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace
Adresa: Březová 369/25, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace
Adresa: Raisova 688/11, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace
Adresa: Na Stráni 879/2, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace
Adresa: Vojanova 178/12, Děčín VIII-Dolní Oldřichov, 405 02 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Děčín XXXII, Míru 152, příspěvková organizace
Adresa: Míru 152, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, 407 11 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace
Adresa: č.p. 280, 407 44 Chřibská
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Adresa: Tyršova 302, 407 82 Dolní Poustevna
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace
Adresa: Školní 558/10, 407 46 Krásná Lípa
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: Tyršova 1066/2, Rumburk 1, 408 01 Rumburk
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: č.p. 44, 407 61 Staré Křečany
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín
Adresa: T. G. Masaryka 678, 407 77 Šluknov
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: Nám. E. Beneše 469, 407 47 Varnsdorf
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Verneřice
Adresa: Mírové náměstí 141, 407 25 Verneřice
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: U nemocnice 1132/5, Rumburk 1, 408 01 Rumburk
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Varnsdorf, Edisonova 2821, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: Edisonova 2821, 407 47 Varnsdorf
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice, příspěvková organizace
Adresa: Palackého 535, 407 21 Česká Kamenice
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice - příspěvková organizace
Adresa: č.p. 152, 405 02 Dolní Habartice
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Ludvíkovice, příspěvková organizace
Adresa: č.p. 68, 407 13 Ludvíkovice
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Varnsdorf, Východní 1602, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: Východní 1602, 407 47 Varnsdorf
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace
Adresa: Moskevská 740/5, Starý Jiříkov, 407 53 Jiříkov
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace
Adresa: Kamenická 1145/50, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace
Adresa: Vrchlického 630/5, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Dolní Podluží, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: č.p. 364, 407 55 Dolní Podluží
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace
Adresa: Na Pěšině 330, Děčín IX-Bynov, 405 05 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace
Adresa: Školní 287, Kamenná, 407 01 Jílové
Příspěvková organizace, Okres Děčín
-
Základní škola Pastelka, o.p.s.
Adresa: Jiříkovská 962/49, Rumburk 1, 408 01 Rumburk
Obecně prospěšná společnost, Okres Děčín
-
Základní škola Malšovice, okres Děčín
Adresa: Vilsnická 31, Děčín XII-Vilsnice, 405 02 Děčín
Příspěvková organizace, Okres Děčín