Nabidka číslo:

67030259

Nabídka práce: Technický pracovník provozního střediska Boletice

Univerzita obrany

Popis práce:

Náplň práce:
- příprava podkladů pro provádění oprav svěřených zařízení;
- provádí a kontroluje rozpočty, včetně kontrol kvality provedených akcí při samotné realizaci;
- odpovídá za odběratelskou kontrolu faktur včetně kontroly platnosti a správnosti fakturovaných cen;
- organizuje a provádí pravidelné technické prohlídky objektů a následně je zapisuje do programu INA;
- zpracovává a aktualizuje situace objektů a doplňuje lineární náčrty objektů;
Požadujeme:
- střední odborné vzdělání s maturitou stavebního směru
- orientace a znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, stavebního zákona
- pracování výkazu výměr a rozpočtování stavebních prací v programu Kros Plus
- stavební dohled při provádění stavebních prací
- zkušební doba 3 měsíce
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz výhodou
Nabízíme:
- 25 dnů dovolené + 5 dnů pracovního volna ze zdravotních důvodů
- příspěvek na stravování
- po roce možnost změny PP na dobu neurčitou

Kontakt po - pá 8:00-15:00

Platové ohodnocení:

Od 25 000 Kč do 35 000 Kč za měsíc.

Škola také hledá:

Univerzita obrany dále hledá zaměstnance na pracovní pozice:

    Základní informace o nabídce:

  • Poslední aktualizace:

    7. 3. 2024

  • Kategorie:

    Všeobecní administrativní pracovníci

Nenašli jste práci, kterou jste hledali?

Bohužel, v kategorii všeobecní administrativní pracovníci neevidujeme žádný další inzerát.